Předprodej skipasů 2020/2021


PŘEDPRODEJ PRODLOUŽEN DO 15.12.2020


Zde si můžete zažádat o vystavení skipasu dle Vašeho výběru. Stačí vyplnit formulář a my Vás budeme co nejrychleji kontaktovat.

Pomalu se ochlazuje a meteorologové již na hřebenech hor hlásí první vločky a to je ten správný čas přemýšlet o koupi skipasu pro nadcházející sezónu.

Pro prvních 50 z Vás, kteří si skipas objednáte, máme nachystaný malý dárek! Originální plecháček SKI KAROLINKA.

Nejvýhodnější je jistě SUPERSEZÓNKA, kterou do 30.11.2020 můžete zakoupit za 5290 Kč. Tento skipas se vyplatí již od 15-ti návštěv skiareálu a platí pro denní i večerní lyžování ve skiareálu Karolinka.

Další zajímavou možností je koupě skipasů 6 dnů ze sezóny a 12 dnů ze sezóny, které platí ve všech lyžařských areálech SKIREGIONU VALAŠSKO. Platí pro denní i večerní lyžování.

Pro ty z Vás, kteří preferují pouze večerní lyžování, máme v nabídce VEČERKO SKIPAS, který je platný na 5 večerních lyžování kdykoliv v sezóně.

V nabídce níže naleznete skipasy, které můžete koupit za akční ceny, na začátku je vždy označeno, jestli platí ve Skiareálu Karolinka nebo v celém SKIREGIONU Valašsko.

My Vám zašleme údaje k platbě, popřípadě dárkový poukaz, pokud se chystáte dát skipas jako dárek. Pak už stačí na začátku sezóny přijít do kasy lyžařského areálu a s občanským průkazem si vyzvednout Vaši čipovou kartu, kterou budete používat celou sezónu. Při vyzvedávání skipasu prosím nezapomeňte na vratnou zálohu 100 Kč.

Název ulice a číslo popisné.
Poštovní směrovací číslo
Název města bydliště
Vyberte druh skipasu o který máte zájem.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami tohoto webu.