Ubytování

Horský hotel Čarták

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka.

Horský hotel Soláň na Soláni

Horský hotel Soláň *** se nachází v malebném prostředí Beskyd a nabízí ubytování s nejkrásnějším pohledem na Javorníky v nadmořské výšce 816 m n.m. Rodinná atmosféra našeho hotelu Vás zavede do časů našich předků stylovým prostředím a jedinečnými obrazy starých mistrů, kteří na Soláni působili.

Chalupy na Kobylské v Karolince

Chalupy nacházející se v klidné a krásné lokalitě v Karolince. Od sjezdovky jsou vzdáleny cca 2km.

Hotel Koník v Karolince

HOTEL KONÍK se nachází uprostřed malebného horského městečka KAROLINKA v Chraněné krajinne oblasti Beskyd, pouhých 250m od skiareálu Karolinka.

Hotel TATRA Velké Karlovice

Wellness hotel TATRA, ležící v krásném prostředí Velkých Karlovic nabízí kapacitu 42 pokojů *** a hotelových apartmánů. Nachází se 3km od
skiareálu Karolinka a 4 km od skiareálů Soláň.

Penzion Staré polesí

Ubytování v Beskydech v klidném prostředí městečka Karolinka. Vhodné hlavně pro rodiny, milovníky cykloturistiky, turistiky a zimních sportů. V nové budově jsou 3 pokoje (kapacita 10 osob) se sociálním zařízením a stylovou kuchyní. Venkovní posezení s grilem. Kryté parkování. Vzdálenost od Skiareálu Karolinka je cca 300m.

Hotel Permoník

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech. Od skiareálu Karolinka je hotel vzdálen 5km.

Penzion Pluskoveček v Karolince

Nabízíme velmi příjemné ubytování ve zcela zrekonstruované chalupě, která se nachází v malebném údolíčku Pluskoveček, na rozhraní obcí Velké Karlovice a Karolinka, v samotném srdci valašské přírody. Od skiareálu Karolinka je penzion vzdálen 2km.

Dřevěnice Slavonie

Stylová dřevěnice v krásném a malebném prostředí valašské přírody v bezprostřední blízkosti lyžařského skiareálu Karolinka (930 m) s dojezdem na lyžích až k chalupě (v případě příznivých sněhových podmínek).

Penzion Sklář

Penzion Sklář je nově otevřený penzion s celoročním provozem, který se nachází v centru města Karolinky – právem nazývaném město v srdci
Valašských kopců.

Penzion Fortuna

Pension Fortuna se nachází v malebné vesničce Halenkov, ve východní části vsetínského okresu. Hosté se zde mohou ubytovat ve 4 apartmánech, dvojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Dřevěnice Kobylská

Chalupa se nachází v Karolince, v údolí zvané Kobylská, které je od skiareálu Karolinka vzdáleno asi 2 kilometry.
Objekt na úpatí Vsetínských vrchů v srdci Beskyd. Chaloupka je částečně na samotě u lesa. Kapacita je 12 lůžek, po domluvě je možná přistýlka pro dvě osoby na rozkládacím gauči v obývací místnosti.