Ubytování

Horský hotel Čarták

HORSKÝ HOTEL ČARTÁK se nachází na Soláni, v malebném prostředí Beskyd na hřebenové trase spojující vrcholy Vsacký Cáb a Bumbálka.

Horský hotel Soláň na Soláni

Horský hotel Soláň **** se nachází v malebném prostředí Beskyd a nabízí ubytování s nejkrásnějším pohledem na Javorníky v nadmořské výšce 816 m. n. m. Rodinná atmosféra našeho hotelu Vás zavede do časů našich předků stylovým prostředím a jedinečnými obrazy starých mistrů, kteří na Soláni působili.

Chalupy "Má tě ráda" v Kobylské

Chalupy nacházející se v klidné a krásné lokalitě v Karolince. Od sjezdovky jsou vzdáleny cca 2km.

Chalupy pod Šenkem

Představujeme Vám ubytování v Karolince ve valašských chalupách ukrývajících v sobě kus historie (postaveny roku 1831). Chalupy se nachází v centru Valašska, obci Karolinka – Raťkov. Areál usedlosti je součástí rodového rodového shluku Orságů v této místní části. Objekty jsou památkově chráněným objektem, což ji předurčuje k tomu, aby ve své prostotě stála po další staletí.

Svou náruč otvírá těm lidem, kteří chtějí trávit čas s přáteli v roubené tradiční valašské chalupě s nádherným okolím Beskyd.

Ubytování u Přehrady

Ubytování v soukromí
u přehrady Stanovnica v Karolince na Valašsku!
JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA V KAROLINCE VŽDYCKY PRÍMA!

Penzion Staré polesí

Ubytování v Beskydech v klidném prostředí městečka Karolinka. Vhodné hlavně pro rodiny, milovníky cykloturistiky, turistiky a zimních sportů. V nové budově jsou 3 pokoje (kapacita 10 osob) se sociálním zařízením a stylovou kuchyní. Venkovní posezení s grilem. Kryté parkování. Vzdálenost od Skiareálu Karolinka je cca 300m.

Hotel Permoník

Horský hotel Permoník v Novém Hrozenkově, leží v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků, v Beskydech. Od skiareálu Karolinka je hotel vzdálen 5km.

Chalupa Sihelné Velké Karlovice

Výjimečné ubytování Chalupa Sihelné se nachází ve Zlínském kraji v obci Velké Karlovice. Vesnici obklopuje podhůří Javorníků a Beskyd. Velké Karlovice jsou jednou z největších obcí v České republice. V okolí Chalupy Sihelné najdete zachovalé pastviny s menšími stády ovcí. Jsou zde k vidění i horská stavení, kde se dodnes hospodaří. Při pochůzkách po okolí narazíte na stromy, které znají příběhy předků – zarytých Valachů. Objevíte svůj kousek Valašska a zažijete nebývalé zážitky, které jen tak nezapomenete.

Dřevěnice Slavonie

Stylová dřevěnice v krásném a malebném prostředí valašské přírody v  bezprostřední blízkosti lyžařského skiareálu Karolinka (930 m) s dojezdem na lyžích až k chalupě.
Dřevěnice je situována nedaleko hlavní cesty, avšak na polosamotě přímo u lesa, takže je pro návštěvníky zajištěno úplné a dostatečné soukromí.

Penzion Sklář

Penzion Sklář je nově otevřený penzion s celoročním provozem, který se nachází v centru města Karolinky – právem nazývaném město v srdci
Valašských kopců.

Penzion Fortuna

Pension Fortuna se nachází v malebné vesničce Halenkov, ve východní části vsetínského okresu. Hosté se zde mohou ubytovat ve 4 apartmánech, dvojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Dřevěnice Kobylská

Chalupa se nachází v Karolince, v údolí zvané Kobylská, které je od skiareálu Karolinka vzdáleno asi 2 kilometry.
Objekt na úpatí Vsetínských vrchů v srdci Beskyd. Chaloupka je částečně na samotě u lesa. Kapacita je 12 lůžek, po domluvě je možná přistýlka pro dvě osoby na rozkládacím gauči v obývací místnosti.

Chalupa v Karolince

Rodinný dům se nachází v Beskydech ve městě Karolinka v blízkosti ski areálu a cyklostezky.
Pobyt na naší chalupě umožňuje v létě turistiku, cykloturistiku, koupaní a v zimě využití nedalekého ski areálu a tras pro běžecké lyžování.
Chráněná krajinná oblast Beskydy poskytuje záruku krásné a čisté přírody.
S pobytem na naší chalupě budete určitě spokojeni.