Lyžování ve skiareálu Karolinka

Sjezdovky

Hlavní sjezdovka je jednou z nejdelších a nejrozmanitějších sjezdovek v Beskydech. Hlavní sjezdovka měří 1km a naleznete na ni mírnější i prudší pasáže. Sjezdovka je dostatečně široká, což ocení nejenom vyznavači řezaných oblouků. Pro méně zdatné lyžaře je připravena sjezdovka „Rukáv“, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo lyžařské kurzy. Pro děti nabízí skiareál dětský park v blízkosti restaurace U Vleku, ve kterém vaše děti naučí lyžovat naši instruktoři.

Celá délka sjezdovky je uměle zasněžována a osvětlena. Večerní lyžování ve skiareálu Karolinka zpravidla probíhá ve středu, čtvrtek, pátek a sobotu od 17:30 do 20:30. Před každým večerním lyžováním jsou sjezdovky upravovány. Vždy prosím sledujte aktuální informace, jestli nedošlo k změně z důvodu počasí.

Po celé délce sjezdovky můžete využít překážek, beden, railů a skoků SNOWPARKU Karolinka, který je v povozu obvykle od poloviny ledna. Snowpark Karolinka je nejdelší snowpark v Beskydech, který je každý den upravován – strojově i ručně.

Sjezdovky

provozčíslo sjezdovkynázev obtížnost délka (m) převýšení (m)
1Hlavní červená 1000 214
1aHlavní II.červená 1000214
2Rukáv červená 500 70
3Freeride černá 600 100
4Výukovámodrá 30050
5Dětský parkmodrá 8010
Snowpark

Vleky

provoznázev délka (m) převýšení (m)
A BLV-2 "Dvoukotva"850214
B TLV "Poma"22050
C Dětské lano4010
D Pohyblivý pás4010

Večerní lyžování

Hlavní sjezdovka je osvětlena v celé délce jednoho kilometru!
Večerní lyžování je v Karolince každou středu, čtvrtek, pátek a sobotu od 17:30 do 20:30. Jezdíte na večerní lyžování do Karolinky pravidelně? Kupte si „VEČERKO SKIPAS“ na 5 večerních lyžování kdykoliv v sezóně za 1650 Kč. Ušetříte skoro 500 Kč!

Provozní podmínky

Ceny jsou uvedeny včetně DPH v Kč.

Platbu je možno provést hotově, platebními kartami VISA, Maestro, Master Card, JCB, Diner Club, poukázkami Sodexo a Ticket Benefits, Ticket Compliments.
Provozní doba 8:30 – 16:00 (denní lyžování)
Večerní lyžování 17:30 – 20:30 ve středu, čtvrtek, pátek a sobotu. Provozní doba může být na základě povětrnostních podmínek upravena. Sledujte prosím aktuální informace.

Jednodenní a vícedenní skipasy neplatí pro večerní lyžování. Skipasy 6 a 12 dnů ze sezóny platí i pro večerní lyžování.

Slevy

Děti do 6-ti let mají skipas ZDARMA (pouze v případě doprovodu rodiče a zakoupení dospělého skipasu), nárok na zlevněné (dětské) jízdné mají děti do 14-ti let. Nárok na zlevněné jízdné mají dále nárok osoby narozené v roce 1955 a dříve (sleva pro seniory).
Držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE je poskytována sleva ve výši dle aktuálního ceníku v tarifu ISIC, ALIVE.

Sleva 20% na kartu hosta „Beskydy card“. Platí na dvou a vícedenní jízdenky. Neplatí pro jízdenky – „Lyžařské kurzy, Bodové jízdenky, 6 a 12 dnů ze sezóny.

Slevy nelze uplatnit u bodových jízdenek.

Slevy se nesčítají.

Obecné

Skipasy jsou vydávány na čipových kartách s vratnou zálohou 100,- Kč. Vrátná záloha bude vrácena v pokladně nebo v restauraci U Vleku, popřípadě v jakémkoliv středisku “Skiregionu Valašsko” (Skiareál Kohútka, Skiareál Synot Kyčerka, Skiareál Machůzky, Skiareál Razula, Skiareál Jezerné, Bílá, Mezivodí) .

Skipasy “2dny, 3 dny, 4 dny, 4dny ze 6, 5 dnů, 6dnů ze sezóny, 12dnů ze sezóny a bodové jízdné je automaticky platné ve všech lyžařských areálech Skiregionu Valašsko.
Časové a sezónní skipasy jsou nepřenosné. Přenosné jsou bodové skipasy, 6dnů ze sezóny, 12dnů ze sezóny, VEČERKO SKIPAS.

Zbývající body z různých čipových karet nelze z technických důvodů sloučit na jednu čipovou kartu.  Body lze bezezbytku vyjezdit (i v případě, že zůstane na čipové kartě 1 bod, lze provést jízdu).

Za neprojeté body a čas peníze nevracíme.
U lyžařských kurzů je 1 pedagogický pracovník na 10 žáků ZDARMA.
Porušení provozního řádu je trestáno vyloučením z přepravy bez nároku na vrácení jízdného.