Předprodej skipasů 2023/2024

Je čas opět spustit předprodej skipasů pro nadcházející sezónu!  Až do pátku 8. prosince budete mít možnost zakoupit sezónku za loňské ceny, poté již budou všechny skipasy dražší.

Nejvýhodnější je jistě SUPERSEZÓNKA, kterou můžete zakoupit za 5690 Kč. Tento skipas se vyplatí již od 15-ti návštěv skiareálu a platí pro denní i večerní lyžování ve skiareálu Karolinka.

Další zajímavou možností je koupě skipasů 6 dnů ze sezóny, 12 dnů ze sezóny a KOMBI (8 hodin ze sezóny), které platí ve všech lyžařských areálech SKIREGIONU VALAŠSKO. Platí pro denní i večerní lyžování a v předprodeji je skipas s 20% slevou oproti ceníkovým cenám.

Pro ty z Vás, kteří preferují pouze večerní lyžování, máme v nabídce VEČERKO SKIPAS, který je platný na 5 večerních lyžování kdykoli v sezóně.

V nabídce níže naleznete skipasy, které můžete koupit za akční ceny. Na začátku je vždy označeno, jestli platí ve Skiareálu Karolinka nebo v celém SKIREGIONU Valašsko.

My Vám zašleme údaje k platbě, popřípadě dárkový poukaz, pokud se chystáte dát skipas jako dárek. Pak už stačí na začátku sezóny přijít do kasy lyžařského areálu a s občanským průkazem si vyzvednout Vaši čipovou kartu, kterou budete používat celou sezónu. Při vyzvedávání skipasu prosím nezapomeňte na vratnou zálohu 100 Kč.

Kategorie skipasů:

dětský: dítě do 10 let (včetně)

junior: 11-18 let (včetně)

senior: od 65 let výše (ročník narození 1959)

dospělý

Název ulice a číslo popisné.
Poštovní směrovací číslo
Název města bydliště
Vyberte druh skipasu o který máte zájem.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami tohoto webu.